Contact

Glasatelier Veerle-V
where glas meets flame and art is born
Glasatelier Veerle-V – Where imagination meets flame and glass-art is born

Veerle’s glasverhaal begon meer dan 20 j geleden: in een keldertje in Antwerpen, vol warmte en genegenheid, vond ik een zalige aanvulling op mijn tic voor kleur.
Geïntrigeerd door de stelling dat het ‘niet zo gemakkelijk’ was en de ongelofelijke naïeve idee dat ik t wel ‘effe zou leren’ probeerde ik eens wat.. veeeeel branduurtjes later, zijn we hier en nu, met een eigen Glasatelier dat glas en juwelen levert aan verkooppunten in Vlaanderen.

Ben natuurlijk dankbaar want ik mag veel glas branden voor jullie, en een beetje voor mij.

De grote eye-opener was een quote : “we don’t make mistakes , we make variations”. Sinds ik me dit bedacht heb, is het glas ook geschikt voor verkoop. Het hoeft niet perfect te zijn. Maar wél gemaakt volgens de ambachtelijke techniek die Lampwork is. Ik heb dan ook de erkenning van ambachtsvrouw gekregen van FOD economie. Trots!

Door een toevallige samenloop van zelf gecreëerde omstandigheden (toeval bestaat niet) teken ik nu met glas, en jij kan daar mee van genieten..

Veerle

Veerle-V CV

Weynesbaan 161, 2580 Peulis

mail veerle at veerle-v.be

fbook

insta

Btw :  BE 0660 697 583 

Handgemaakt Belgisch Glas